Dziś w siedzibie naszej izby odbyło się cykliczne spotkanie członków Komisji Aptek Ogólnodostępnych. W pierwszej części omawialiśmy bieżącą sytuację w obszarze aptecznym, przede wszystkim zagadnienia związane realizacją recept (dzielenie między aptekami oraz projekt ustawy o receptach), postulowanych propozycjach zmian w prawie farmaceutycznym oraz funkcjonowaniu receptur w aptekach.
W części drugiej posiedzenia gościliśmy przedstawiciela firmy Servier Polska z prezentacją na temat kampanii w zakresie adherence.